logo

Burnos higiena

 

Burnos higiena Klaipėdoje

    Reguliari ir taisyklinga burnos higiena – tai pagrindinė profilaktika nuo dantų ėduonies, jo komplikacijų, periodonto ligų, nes visas šias ligas sukelia dantų apnaše esančios bakterijos. Jeigu jūs norite turėti sveikus dantis ir gražią šypseną, reikia taisyklingai ir pakankamai dažnai naudotis dantų šepetėliu ir pasta.

                  

     Profesionali burnos higiena – tai profilaktinė procedūra atliekama odontologo ar burnos higienisto, kuri padeda išlaikyti sveikus dantis ir dantenas. Profesionali burnos higiena atliekama 3 etapais:

     Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti 1 kartą pusmetyje, tačiau sergant dantenų ligomis, nešiojant ortodontinius aparatus, burnos higienistas gali rekomenduoti procedūrą atlikti dažniau, pvz: kartą į tris mėnesius. Labai svarbu nepamiršti ir asmeninės burnos higienos. Po profesionalios burnos higienos, burnos higienistas parinks jums tinkamas dantų priežiūros priemones naudoti namuose, tačiau, svarbiausią vaidmenį atlieka ne dantų valymo priemones, o valymo judesiai.

                                                       

Pagrindinės dantų valymo taisykles:

Sunkiai prieinamose vietose naudokite vieno danties šepetėlį.

                                                                         

     Tad nepagailėkite savo brangaus laiko atlikti šiai procedūrai, rodykite gerą pavyzdį savo vaikams ir motyvuokite juos rūpintis savo dantimis taip pat gerai kaip ir jūs. Reguliarios ir taisyklingos dantų priežiūros įgūdžiai turi būti ugdomi nuo vaikystes. Puiki burnos higiena suteiks jums galimybę lankytis pas gydytojus odontologus tik profilaktiškai ir sutaupys jūsų finansus, o burnos higienistas išmokys Jus taisyklingai valyti dantys, parinks tinkamas burnos higienos priemones.


             

             Prieš BH procedūrą
                       

           

            Po BH procedūros

Registruokitės jau šiandien!   

Burnos higiena Klaipėdoje - Taikos pr. 12, tel. registracijai 865526661

 

SUSISIEKITE

93679
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod