logo

Dantų gydymas

       

       Odontologijos klinika Klaipėdoje

      Odontologijos klinikoje Klaipėdoje teikiamos įvairios dantų gydymo paslaugos: kariozinių ertmių išvalymas ir plombavimas, dantų šaknų kanalų gydymas, nuskilusių danties audinių atstatymas, jautrumo mažinimas. Saugų ir kokybišką dantų gydymą užtikrina ne tik aukšta odontologų kvalifikacija, bet ir puiki aparatūra, efektyvūs nuskausminamieji, šiuolaikinės odontologinės medžiagos.

                                                       
      Kai ėduonis pažeidžia gilesnius danties sluoksnius, prasideda pulpos ar periodonto pakenkimai. Tokiu atveju danties skausmas tampa intensyvus, trunka ilgai, plinta į aplinkines sritis, formuojasi žandikaulių pūliniai. Tada reikalingas endodontinis danties gydymas: nuo pakenktų audinių dantų šaknų kanalai išvalomi mechaniškai, chemiškai ir hermetiškai užplombuojami specialiais šaknų kanalų užpildais. Šis gydymas kartais negali būti atliktas vieno vizito metu, nes reikalinga į šaknų kanalus įšvirkšti (įleisti) medikamentus uždegimo gydymui.

                                                     
      Jei jus vargina nedideli tarpai tarp dantų, neestetiška dantų spalva ar forma, odontologas gali pasiūlyti problemą ištaisyti estetinio plombavimo būdu. Visos restauracijos dantų plombavimo metu ar atstatant nuskilusio danties vainiką atliekamos aukščiausios kokybės natūralių ir sveikų dantų atspalvių ir skaidrumo plombomis. Esant įtarimams, kad pacientas turi ir sąkandžio problemų, prieš atlikdamas estetinio plombavimo procedūrą odontologas rekomenduoja ortodonto konsultaciją.

                                                                                                       

        Esame ištikimi savo principui, kad pieniniai dantys turi būti gydomi! Odontologijos klinikoje Klaipėdoje noriai gydomi tiek suaugusieji, tiek vaikai. Mūsų klinikoje atliekamas ir pieninių dantų plombavimas, ir jų kanalų gydymas. Šaliname tik tuos pieninius dantis, kurie yra išplitusios infekcijos šaltinis, arba jį pakeisiančio nuolatinio danties užuomazga yra netoli.

                                                     
        Klinikoje išskirtinis dėmesys kreipiamas ir dantų ligų profilaktikai. Vaikams nuolatinių dantų vagelės hermetizuojamos silantais, siekiant užkirsti bakterijoms kelią į danties audinius. Esant aktyvaus karieso požymiams (gausios baltos dėmės ant dantų paviršių), atliekamos aplikacijos fluoro lakais.

                                                    

 

      Klaipėdos ortodontijos centras - Jūsų odontologas Klaipėdoje!

SUSISIEKITE

95142
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod