logo

Dantų balinimas

     

         DANTŲ BALINIMAS KLAIPĖDOJE

        Dantų balinimas yra tokia procedūra, kurios metu yra šviesinamas dantų emalis. Daugelis pacientų nėra patenkinti savo dantų spalva. Dantų balinimo procedūra tinka tik sveikus dantis ir dantenas turintiems žmonėms, todėl prieš dantų balinimą rekomenduojama išgydyti kariesą, atlikti profesionalią burnos higieną apnašui pašalinti. Nerekomenduojama dantų balinti, kai yra dantų jautrumas dėl dantų nusidėvėjimo, priekaklelinių pleištinių defektų, emalio įtrūkimų, taip pat asmenims iki 18 metų. Gerai pasiduoda šviesinimui gelsvą spalvą turintys dantys, tuo tarpu pilki, nuo fluorozės dėmėti dantys - prasčiau, tokiais atvejais spalvai pakeisti gali tekti naudoti ICON, atlikti estetinį plombavimą ar laminavima porcelianu. Pažymėtina, kad plombų ar dirbtinių vainikėlių balinimas neveikia.

                        

       "Philips ZOOM" dantų balinimas Klaipėdoje  

  "Philips ZOOM" – tai naujos kartos efektyvi ir saugi profesionalaus dantų balinimo sistema. Balinimui naudojamas neutralaus pH balinantis gelis, kurio veiklioji medžiaga – 6% vandenilio peroksidas. Dantų balinimas odontologijos klinikoje Klaipėdoje atliekamas specialia LED lempa, kuri aktyvuoja balinimo gelį. Balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį bei sumažina dantų jautrumą. "Philips ZOOM" profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Naudojant šią sistemą, dantys gali išbalti iki 8 atspalvių!

           

 

                                                                           

     Kodėl Philips Zoom balinimo sistema yra pasirinkimas Nr. 1?

                                                      

         Kaip viskas vyksta?

     Dantų balinimo rezultatas kievienam pacientui yra skirtingas ir priklauso nuo daugelio faktorių: dantų būklės ir struktūros, aplinkos faktorių ir kt.

                            

     Dantų balinimas gali būti atliekamas ir namuose (savarankiškai). Norint efektyviai balinti dantis namuose, pirmiausia reikia atvykti pas odontologą pagaminti individualias balinimo kapas, tada mūsų specialistai instruktuos pacientą, kaip saugiai atlikti balinimo procedūrą pačiam.

     Dantų balinimas gali sukelti trumpalaikį dantų jautrumą ar skaumą terminiams dirgikliams, spaudimui ar lietimui.

 

                    DANTŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

 

      Ne vienas, gyvenantis Pajūrio krašte, yra pastebėjęs ant savo dantų baltas ar net rudas dėmeles. Tai gali būti fluorozė. Ši liga pažeidžia nuolatinių dantų audinius ankstyvoje jų vystymosi stadijoje, paprastai pastebimos ant visų dantų abiejuose žandikauliuose. Taip nutinka dėl per didelio fluoridų kiekio vartojimo ankstyvoje vaikystėje. Pasitaiko ir rusvų hipoplazinių dėmių, paprastai pavieniuose dantyse, priekinių dantų zonoje. Visos dantų dėmės sukelia pacientų nepasitenkinimą savo dantų estetika.

     Džiugu, kad pažangia ICON medžiaga mikroinvaziniu būdu šias dėmes jau galime pašalinti be plombavimo! Šis metodas gali padėti gydant ir dėl dantų karieso atsiradusias dėmes, todėl rekomenduojamas ir pacientams po ortodontinio gydymo, tiek vaikams, tiek suaugusiems.

                                                            

      Rezultatas matomas iš karto po procedūros atlikimo. Apie 30 minučių (priklausomai nuo dantų kiekio) trunkanti procedūra atliekama greitai ir neskausmingai: aplikacijos metodu į danties audinius įšvirkščiamos specialios dervos, kurios yra bespalvės, todėl nepakeičia danties natūralios spalvos. Taip nepageidaujamos dėmės tampa mažiau pastebimos.

                                                             

                   ESTETINIS PLOMBAVIMAS

    Jeigu priekiniai dantys turi ryškių anatomijos trūkumų, vien dantų balinimo ar dėmių šalinimo procedūrų gali neužtekti. Tada reikalinga danties paviršių padengti plombine medžiaga ar keramikos laminatėmis. Atliekant estetinį plombavimą yra preparuojamas danties emalis, todėl, siekiant minimalios žalos dantų audiniams, pageidautina, kad dantys būtų lygūs arba išlyginti ortodontinėmis priemonėmis.

     Klinikoje naudojamos tik aukščiausios kokybės plombinės medžiagos, darbuotojai nuolat tobulina savo įgūdžius, žengia koja kojon su naujausiomis estetinio plombavimo inovacijomis.    

     Dantų balinimas Klaipėdoje - patirtis ir dėmesys Jums!

     Registruokitės tel. 8 655 26661

SUSISIEKITE

25583
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod