logo

Dantų kapos

    Dantų tiesinimas kapomis

    Dantų tiesinimas ir sąkandžio gydymas išdygus nuolatiniams dantims ilgus dešimtmečius buvo siejamas tik su breketais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti visiškai skirtingą, naują technologiją. Dantų tiesinimas kapomis (ang. aligners) yra puiki šiuolaikinė nuimamų aparatų metodika, ją naudojant galima išlyginti dantis ir gydyti sąkandį.

                                                           

     Gydytojui ortodontui padarius kompiuterinę vizualizaciją ir sudarius gydymo planą, laboratorija pagamina seriją absoliučiai individualių kapų, kurias pacientas keičia kas 12-16 dienų, kol įvyksta visi suplanuoti dantų judesiai.

                                                                                                          

      Dantų tiesinimo kapos skaidrios, todėl beveik NEMATOMOS, tad yra praktiškos Jūsų kasdieniame gyvenime. Dantų kapos trumpam NUIMAMOS, todėl gydantis jomis dantų valymas nesukelia ypatingų problemų. Šios lengvos, tvirtos kapos nesukelia alergijų, todėl yra geras pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams. Dantų tiesinimo kapos tinka ir vaikams.

                                                            

     Remiantis mokslo pažanga dantų kapomis galima gydyti ne tik nežymų dantų susigrūdimą, bet ir sunkias ortodontines anomalijas. Kai kurioms ortodontinėms patologijoms ar būklėms gydyti kapos turi būti pirmasis pasirinkimas, nes dantų judesiai ir jiems tenkanti jėga yra patikimiau kontroliuojama nei gydant breketų sistemomis. Kuri metodika Jūsų ortodontinei anomalijai gydyti yra labiau tinkama - kapos dantims tiesinti ar breketai, teiraukitės savo ortodonto.

                                                                 

                                                         

     Ortodontė Jurga Liatukienė tarptautiniame Ordoline simpoziume Vilniuje dalinosi savo gydymo dantų kapomis patirtimi. Kolegoms iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Ukrainos lektorė skaitė pranešimą "Expanded treatment possibilities require to expand team responsibilities"

                                                    

     Tarptautiniame Ordoline simpoziume Romoje (Italija) ortodontė Jurga Liatukienė dalinosi savo patirtimi gydant sudėtingas veido asimetrijos anomalijas. Kolegoms iš Olandijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir kt. šalių, lektorė skaitė pranešimą "A power of old-fashioned orthodontics tools in a treatment with aligners“, bei dalyvavo profesinėje diskusijoje aktualiais dantų tiesinimo kapomis klausimais su kitais kviestiniais lektoriais.

    Gydytojos patirtis ir profesionalumas sudomino ir Amerikos ortodontų asociaciją. Ortodontė Jurga Liatukienė pakviesta skaityti pranešimą AAO 2023 Annual Session kongrese Čikagoje (JAV).

     Video informacija apie dantų tiesinimo kapas, gydymą ir patarimus rasite čia:

 

                             

 

      Klinikoje dirbama su šiais dantų tiesinimo kapų gamintojais: 

     

                          

     Pažangiausių pasaulyje dantų tiesinimo kapų gamintojas (JAV).

Dantų tiesinimo kapos Invisalign Klaipėda, Taikos pr. 12

 

            

                          

       Aukščiausios kokybės dantų tiesinimo kapų gamintojas

Dantų tiesinimo kapos Spark Klaipėda, Taikos pr. 12

 

        

                           

      Aukštos kokybės dantų tiesinimo kapų gamintojas, dirbantis su Neapolio universiteto profesoriais (Lietuva).

Dantų tiesinimo kapos Ordoline Klaipėda, Taikos pr. 12

 

        

                                                        

      Jei susidomėjote dantų tiesinimu ortodontinėmis kapomis, junkitės į FB grupę "Dantų tiesinimas kapomis". Joje galėsite dalintis įspūdžiais su jau kapas nešiojančiais, susipažinti su visomis dantų tiesinimo naujovėmis, užduoti klausimus ortodontei J. Liatukienei.
https://www.facebook.com/groups/245363833140760/

 

                                                        

      Dantų tiesinimo kapų privalumai:

          Ortodontinis gydymas prasideda nuo konsultacijos. Konsultacijos metu gydytojas ortodontas išklauso paciento nusiskundimus, įvertina burnos ertmės būklę, dantų sąkandį bei paskiria reikalingus tyrimus. Ortodontinio gydymo plano sudarymui reikalingos dvi paciento galvos rentgenogramos. Panoraminė rentgeno nuotrauka daroma siekiant įvertinti abiejų žandikaulių sveikatos būklę: kaulo ir dantų ar jų užuomazgų kiekį, periodonto pakenkimo laipsnį, dantų plombavimo kokybę, dantų kariesą, dantų ligų ryšį su veidiniu ančiu (sinusu), dantų retenciją ir kt. Panoraminė rentgeno nuotrauka visada atliekama prieš dideles burnos ertmės protezavimo rekonstrukcijas, implantaciją, ortodontinį gydymą ir jo metu. Šoninė galvos telerentgenografija yra nepakeičiamas pagalbininkas ortodontui nustatant ortodontinės anomalijos kilmę, planuojant ortodontinį gydymą, sekant paciento žandikaulių augimo tendencijas. Norint tiksliai nustatyti veido kaulų asimetrijos lygį retkarčiais atliekama galvos priekinė telerentgenograma.

      Turėdamas visą informaciją, ortodontas ją išanalizuoja ir sudaro individualų ortodontinio gydymo planą, parenka kiekvienam pacientui tinkamiausias gydymo priemones.

     

        Gydymo plano sudarymas.

        Dantų tiesinimas kapomis Klaipėdos ortodontijos centre. Gydymas dantų tiesinimo kapomis yra itin estetiška ortodontinė gydymo priemonė, labai patogi pacientui, nesukelianti didelio skausmo ar gleivinės dirginimo. Kapų nešiojimas pacientui yra nesudėtingas, vykdydamas gydytojo paskyrimus, pacientas gali kapas keistis pats, savarankiškai namuose. Nešiojant dantų tiesinimo kapas pacientai gali kokybiškai išsivalyti dantis, nes kapos gali būti išimtos atliekant dantų valymo procedūrą. Dėl ortodontinės mechanikos ypatumų dantų kapų pagalba dantų judesiai vyksta greitai ir tiksliai. Aptarus ir suderinus gydymo planą su pacientu, gydymą galima pradėti.

      

            Dantų skenavimas Klaipėdoje

     Pristatome naujausią dantų atspaudų technologiją – dantų skenavimą. Klinikoje naudojamas moderniausias „3shape“ firmos dantų skeneris.

         Atliekant skaitmeninį dantų skenavimą gaunamas ypač tikslus erdvinis jūsų sąkandžio vaizdas, jį perkėlus į kompiuterinę programą, bus modeliuojamas dantų judėjimas link gražios šypsenos. Klinikoje naudojamas moderniausias „3shape“ firmos dantų skeneris. Šiuo skeneriu išgaunamas ypač tikslus skaitmeninis trimatis burnos ertmės vaizdas. Dabar atspaudai ortodontiniams pacientams mūsų klinikoje imami greitai ir patogiai. Šis metodas pacientams nesukelia nei pykinimo, nei nemalonių pojūčių. Atlikus skenavimą ir pademonstravus pacientui esamą situaciją naudojant simuliatoriaus programą galima pacientui parodyti ir jo būsimą šypseną. Nuskenuoti paciento duomenys jau po kelių minučių atsiduria kapų gamintojų ar dantų technikų laboratorijose, todėl paslaugas pacientams galime suteikti greičiau.

 

                       

 

       Praėjus maždaug mėnesiui po ortodonto konsultacijos, dantų tiesinimo kapos atvyksta, ir pacientas gali pradėti ortodontinį gydymą. Pirmiausia jam reikia išklausyti išsamius patarimus apie dantų kapų įsidėjimą, išsiėmimą, nešiojimo ypatumus, higieną. Įvykus pirminei adaptacijai, ant dantų yra fiksuojami specialūs kibukai (atačmentai). Jie atliks dvejopą funkciją: padės kapoms geriau laikytis burnoje ir palengvins sunkesnius dantų judesius, sukurdami ortodontinės jėgos momentą. Paprastai dantų tiesinimo kapos keičiamos kas 7-14 dienų, priklausomai nuo paciento amžiaus ir dantų judesių ypatumų. Dantų kapas pacientas keičiasi savarankiškai namuose. Vizitai pas ortodontą planuojami kas 2-4 mėnesius.

   

                                                                       

 

           Klaipėdos ortodontijos centras - breketai ir dantų tiesinimo kapos Klaipėdoje!

SUSISIEKITE

39557
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod