logo

Dantų kapos

 

Nuo liepos 20 d. iki gruodžio 31 d. dantų tiesinimo kapoms Airnivol ir Invisalign

LIZINGAS 10 mėn. laikotarpiui BE JOKIO PABRANGIMO!

      

  Jei susidomėjote dantų tiesinimu ortodontinėmis kapomis, junkitės į FB grupę "Dantų tiesinimas kapomis". Joje galėsite dalintis įspūdžiais su jau kapas nešiojančiais, susipažinti su visomis dantų tiesinimo naujovėmis, užduoti klausimus ortodontei J. Liatukienei.
https://www.facebook.com/groups/245363833140760/

   

     Dantų tiesinimas kapomis

    Dantų tiesinimas ir sąkandžio gydymas išdygus nuolatiniams dantims ilgus dešimtmečius buvo siejamas tik su breketais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti visiškai skirtingą, naują technologiją. Dantų tiesinimas kapomis (ang. aligners) yra puiki šiuolaikinė nuimamų aparatų metodika, kurios pagalba galima išlyginti dantis ir gydyti sąkandį.

                                                           

     Gydytojui ortodontui kompiuterinės vizualizacijos pagalba sudarius gydymo planą, laboratorija pagamina seriją absoliučiai individualių kapų, kurias pacientas keičia kas 12-16 dienų, kol įvyksta visi suplanuoti dantų judesiai.

                                                                                                        

      Dantų tiesinimo kapos skaidrios, todėl beveik NEMATOMOS, tad yra praktiškos Jūsų kasdieniame gyvenime. Dantų kapos trumpam NUIMAMOS, todėl gydantis jomis dantų valymas nesukelia ypatingų problemų. Šios lengvos, tvirtos kapos nesukelia alergijų, todėl yra geras pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams. Dantų tiesinimo kapos tinka ir vaikams.

                                                  

     Mokslo pažangos dėka dantų kapomis galima gydyti ne tik nežymų dantų susigrūdimą, bet ir sunkias ortodontines anomalijas. Kai kurioms ortodontinėms patologijoms ar būklėms gydyti kapos turi būti pirmasis pasirinkimas, nes dantų judesiai ir jiems tenkanti jėga yra patikimiau kontroliuojama nei gydant breketų sistemomis. Kuri metodika Jūsų ortodontinei anomalijai gydyti yra labiau tinkama - kapos dantims tiesinti ar breketai, teiraukitės savo ortodonto.

                                                                                                            

      Klinikoje dirbama su dviem dantų tiesinimo kapų gamintojais: 

     

     Dantų tiesinimo kapos Invisalign Klaipėda, Taikos pr. 12

             

     Dantų tiesinimo kapos Airnivol Klaipėda, Taikos pr. 12

     

      Dantų tiesinimo kapų privalumai:

             

         Dantų skenavimas Klaipėdoje

     Pristatome naujausią dantų atspaudų technologiją – dantų skenavimą. Klinikoje naudojamas moderniausias „3shape“ firmos dantų skeneris. Šiuo skeneriu išgaunamas ypač tikslus skaitmeninis trimatis burnos ertmės vaizdas. Dabar atspaudai ortodontiniams pacientams mūsų klinikoje nuimami greitai ir patogiai. Šis metodas pacientams nesukelia nei pykinimo, nei nemalonių pojūčių.

     Atlikus skenavimą ir pademonstravus pacientui esamą situaciją simuliatoriaus programos dėka galima pacientui parodyti ir jo būsimą šypseną.

     Nuskenuoti paciento duomenys jau po kelių minučių atsiduria kapų gamintojų ar dantų technikų laboratorijose, todėl paslaugas pacientams galime suteikti greičiau.

                       

        

                                                                        

 

      Klaipėdos ortodontijos centras - breketai ir dantų tiesinimo kapos Klaipėdoje!

SUSISIEKITE

15057
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod