logo

Implantacija

     

        Dantų implantai Klaipėdoje

     Danties implantas — tai specialus iš titano (metalo) pagamintas sraigtas, pakeičiantis danties šaknį. Jis būna įvairaus dydžio ir diametro, puikiai dera su žmogaus audiniais, nesukelia alerginių reakcijų. Mitas: visuomenėje vis dar yra paplitusi nuomonė, kad implantacija yra nepatikimas protezavimo metodas, nes implantai gali „neprigyti“. Tai netiesa. Dantų implantai biologiškai yra gerai suderinti su žmogaus organizmu ir tėra labai mažai absoliučių kontraindikacijų, kada nepatartina implantuoti. Pagrindiniai sėkmingos implantacijos priešai yra bloga burnos ertmės higiena (dėl infekcijos pavojaus), nekompensuotas cukrinis diabetas ir dažnas rūkymas (dėl galimų kraujotakos sutrikimų).

                                                                        

     Mūsų odontologijos klinikoje Klaipėdoje dirbama su aukščiausios kokybės ir populiariausių dantų implantų gamintoju Straumann. Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu. Dantų implantas "Straumann Roxolid SLActive" užtikrina geriausius gydymo rezultatus.

                                                    

    Jei žmogus dėl kariozinio pakenkimo ar dėl traumos netenka danties, ar jo dantų užuomazgos nesusiformuoja, į žandikaulį galima įsriegti implantą, kuris tampa puikia atrama būsimam dirbtiniam danties vainikėliui. Tokio protezavimo metu nėra pažeidžiami gretimi dantys (kaip atsitinka dantų eilių defektus protezuojant tiltiniais protezais).

                                                   
     Ne mažiau reikšminga implantacija tampa tada, kai žmogus yra netekęs didelio kiekio dantų, ypač krūminių dantų srityje. Tada implantai yra vienintelė absoliučiai efektyvi alternatyva, leidžianti ne tik džiaugtis nesutrikusiu kramtymu, bet ir sauganti žandikaulio kaulą nuo sunykimo, atitolinanti senėjimo procesus veide. Juk išimamų protezų pacientai paprastai siekia išvengti, nes pastarieji nepakankamai gerai atkuria kramtomąją, kalbos funkcijas, dažnai turi ir estetinių trūkumų.

                                                                       

     Protezavimas ant implantų

    Įsriegus implantą į žandikaulį, protezavimo darbai dažniausiai pradedami po 3-6 mėn., tačiau būna situacijų, kai protezavimo darbus galima atlikti ir nedelsiant. Pirmiausia ant implanto dedama protezinė metalinė arba cirkonio oksido atrama, ant jos vėliau yra dedamas metalo ar cirkonio oksido pagrindu pagamintas keramikos vainikėlis.

 

     Pažymėtina, kad ne visada reikia implantuoti tiek vienetų dantų implantų, kiek žmogus yra netekęs dantų. Pavyzdžiui, jei žmogus neteko trijų šalia esančių dantų, galima sriegti tik du dantų implantus, juos sujungiant tiltiniu protezu. Prieš pradedant bet kokius burnos protezavimo darbus, sudaromas gydymo planas atsižvelgiant į paciento norus ir į finansines galimybes.

     Registruokitės konsultacijai jau šiandien!

SUSISIEKITE

28032
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod