logo

NAUJIENOS/ AKCIJOS

          

      Pagaliau tai įvyko!

     Per visą Lietuvos ortodontijos istoriją pirmą kartą gydytojas iš Lietuvos buvo pakviestas skaityti pranešimą Čikagoje (JAV), prestižiškiausiame pasaulio ortodontijos renginyje - AAO (American Association of Orthodontists). Renginyje dalyvauja ir savo patirtimi dalinasi geriausi gydytojai ortodontai iš viso pasaulio.
     
                     

      Ir tai padarė JURGA LIATUKIENĖ, Klaipėdos ortodontijos centro gydytoja ortodontė. Gydytoja specializuojasi vaikų ir suaugusių pacientų gydyme dantų tiesinimo kapomis ir breketais.

 

               

     Ortodontė pristatė savo naudojamą unikalią dantų tiesinimo kapomis metodiką, kombinuojant dantų tiesinimo kapas kartu su išimamais ortodontiniais aparatais gydant sudėtingas veido asimetrijas. Pranešimo „The power of old fashioned orthodontic tools in the treatments with aligners“ klausėsi ortodontai iš viso pasaulio.

 

      Padovanokite artimiesiems gražią šypseną!

        

    

Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės:

  1. UAB Klaipėdos ortodontijos centro (KOC) dovanų kuponas (toliau vadinamas - Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui įsigyti šiose taisyklėse numatyta tvarka odontologinių paslaugų KOC klinikoje. Dovanų kuponas turi būti pateiktas prieš suteikiant paslaugas.
  2. Dovanų kuponą galima įsigyti tik KOC klinikoje, adresu Taikos pr 12, Klaipėda.
  3. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Dovanų kupono galiojimo laikas nurodomas ant Dovanų kupono.
  4. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiam asmeniui.
  5. Dovanų kuponas negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.
  6. Suteikiamų paslaugų sumai viršijant kupone nurodytą sumą, paslaugos gavėjas trūkstamą kainos dalį gali apmokėti klinikos kasoje. Jeigu paslaugų suma yra mažesnė už kupone nurodytą pinigų sumą, skirtumas negrąžinamas.
  7. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita faktūra nėra išrašoma.
  8. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik vieną kartą.
  9. Prieš naudojant Dovanų kuponą yra būtina išankstinė registracija telefonu +370 655 26661
  10. Dovanų kuponas laikomas negaliojančiu, pasibaigus kupono galiojimo laikui arba negalint identifikuoti paslaugų sumos arba galiojimo laiko.

 

                         Philips ZOOM dantų balinimas

    Philips ZOOM – tai naujos kartos efektyvi ir saugi profesionalaus dantų balinimo sistema.

  

      Balinimui naudojamas neutralaus pH balinantis gelis, kurio veiklioji medžiaga – 6% vandenilio peroksidas. Balinimui skirta speciali LED lempa, kuri aktyvuoja balinimo gelį. Balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį bei sumažina dantų jautrumą. Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Naudojant šią sistemą, dantys gali išbalti iki 8 atspalvių!

        

     10 veiklos metų sukaktį pasitinkame su nauja technologija. Ortodontinės kapos suteikia bet kurio amžiaus pacientams galimybę atlikti ortodontinį gydymą be breketų. Kapos NEMATOMOS, todėl praktiškos Jūsų kasdieniame gyvenime. Jos NUIMAMOS, todėl itin higieniškos. Šios lengvos, tvirtos kapos nesukelia alergijų, todėl yra geras pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams.

    


     Ne vienas, gyvenantis pajūrio krašte, yra pastebėjęs ant savo dantų baltas dėmeles. Tai gali būti fluorozė. Ši liga pažeidžia nuolatinių dantų audinius jų vystymosi stadijoje. Taip nutinka dėl per didelio fluoridų kiekio vartojimo ankstyvoje vaikystėje.

     Džiugu, kad pažangios ICON medžiagos pagalba mikroinvaziniu būdu šias dėmes jau galime pašalinti be plombavimo! Šis metodas gali padėti gydant ir dėl dantų karieso atsiradusias dėmes, todėl rekomenduojamas ir pacientams po ortodontinio gydymo, tiek vaikams, tiek suaugusiems.

               

     Rezultatas matomas iš karto po procedūros atlikimo. Apie 30 minučių (priklausomai nuo dantų kiekio) trunkanti procedūra atliekama greitai ir neskausmingai: aplikacijos metodu į danties audinius įvedamos specialios dervos, kurios yra bespalvės, todėl nepakeičia danties natūralios spalvos. Taip nepageidaujamos dėmės tampa mažiau pastebimos.

https://www.youtube.com/watch?v=jKlwpe50PV8

Burnos higienistė Irina Jonusienė

SUSISIEKITE

17907
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod