logo

Ortodontija

     

     Ortodontinis gydymas atliekamas beveik visada dėl to, kad pacientai yra nepatenkinti savo dantų išvaizda: tai gali būti dantų susigrūdimas, dantų retumas, kai kurie dantys gali visiškai netilpti lanke ir panašiai. Taip pat ortodontinis gydymas gali būti atliekamas ir dėl funkcinių priežasčių, tokių kaip kryžminis sąkandis, apatinio žandikaulio - smilkininio sąnario problemos, gilus traumuojantis ar atviras sąkandis ir kt. Ortodontinis gydymas yra būtinas tik išimtiniais atvejais, kai dėl sudėtingų anomalijų sutrinka paciento kramtymas, kalba, rijimas.

                                                                        

     Visuomenėje yra populiari nuomonė, kad dantų tiesinimas turi būti atliekamas sudygus visiems nuolatiniams dantims. Tai netiesa. Skirtingos ortodontinės problemos gydomos skirtingame amžiuje.
      Yra labai daug ortodontinių problemų rūšių. Pačias paprasčiausias lengvai pastebi patys pacientai ar jų tėveliai. Tačiau yra tokių, kurias nustato tik specialistai. Tad konsultuotis pas gydytoją ortodontą reikia ne tik tada, kai patys esame nepatenkinti savo dantų išvaizda, bet profilaktiškai tai patartina visiems vaikams 8-13 metų amžiuje.

     Kiekvienas iš mūsų gali turėti tiesius dantis!
 

SUSISIEKITE

82785
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod