logo

Partneriai

 

  Klinikoje teikiamos dantų protezavimo paslaugos vaikams ir senjorams, kurios yra finansuojamos iš PSDF fondo lėšų. 

  Registracija ortodonto konsultacijoms su siuntimais iš PSDF lėšų atliekama tik per esveikata registracijos sistemą. Nei atvykus į kliniką, nei paskambinus telefonu, registracija su siuntimais neatliekama.

  Klinikoje teikiamos kompensuojamų ortopedinių priemonių paslaugos vaikams iki 18 metų: breketų sistema, turintiems ortodontines anomalijas tik pagal gydytojo ortodonto nustatytas diagnozes: K00.0, K01.0, K01.1, Q35, Q36, Q75; fiksuoti funkciniai aparatai pagal diagnozes: K07.1, K07.2; greito plėtimo sraigtas, pagal diagnozes K00.0, K01.0, K07.2, K07.3, Q35, Q36, Q37.

    Kitos ortodontinės ortopedijos priemonės nėra kompensuojamos (pvz.: plokštelės, treineriai...).

  Kompensuojamųjų ortodontinių aparatų katalogą rasite čia.

 

      KOC klinikos pacientai už gydymą gali mokėti dalimis.  http://finansavimas.inbank.lt/koc

     Klinikos pacientams ortognatinės chirurgijos operacijas atlieka pasaulinį pripažinimą pelnęs veido ir žandikaulių chirurgas, med. m. dr. S. Grybauskas.

https://sosklinika.lt/

 

     Profesionaliai ir tiksliai naujausius smilkininio - apatinio žandikaulio sąnario ir ortognatinės chirurgijos gydymo metodus mūsų pacientams taiko veido ir žandikaulių chirurgas med. m. dr. D. Razukevičius.

https://www.drdainiusrazukevicius.com/

 

     Pažangiausių pasaulyje dantų tiesinimo kapų gamintojas (JAV).

 

 

      Vienas iš populiariausių ortodontinių priemonių gamintojų pasaulyje.

 

      Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu. 

                                     

SUSISIEKITE

48276
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod