logo

Protezavimas

     Dantų protezavimas yra atliekamas siekiant įvairių tikslų: tiek funkcinių, tiek estetinių. Pati paprasčiausia priežastis, kodėl dantys yra protezuojami, — tai danties vainiko, kurio nebeįmanoma patvariai atkurti plombine medžiaga, pakenkimas. Kai žmogus yra netekęs daugelio dantų arba dantys yra pažeisti didžiulio nudilimo, protezuojant dantis yra siekiama atkurti prarastą dantų struktūrą ar pačius dantis, kramtomąją funkciją, dantų ir veido estetiką, dėl dantų netekimo sutrikusią kalbą.Vis dažniau pasitaiko tokia patologija kaip dantų užuomazgų nebuvimas. Jei žmogui dantys nesusiformuoja, galima įsriegti dirbtinį danties implantą.

                                                   
     Dantų protezavimas dažniausiai yra galutinis odontologinio gydymo etapas. Kiekvienas pacientas ir situacija jo burnos ertmėje yra skirtingi, todėl labai svarbu prieš atliekant burnos ertmės protezavimą (ypač didelės apimties) individualiai suplanuoti protezavimo apimtis ir parinkti tinkamiausias protezų konstrukcijas. Jei dantų protezai pagaminami teisingai, jie beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų.                     

                                                                        

     Dantų protezų yra labai daug rūšių. Klaipėdos ortodontijos centre gaminame įvairiausių konstrukcijų dantų protezus. Sisteminant juos pagal fiksacijos pobūdį, galime juos skirstyti į:

Fiksuoti (dantų) protezai;
Išimami (žandikaulių) protezai.

                                                

 

SUSISIEKITE

53613
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod