logo

Rentgenografija

       

 Panoraminės dantų nuotraukos Klaipėdoje

     Dantų ligų diagnostikoje nepakeičiamas pagalbininkas yra dantų rentgenografija. Antriniam kariesui nustatyti, endodontinio gydymo tikslumui ir kokybei užtikrinti, periodonto būklei įvertinti, dantų užuomazgoms bei atraminio kaulo kiekiui ištirti ir kt. būtina atlikti rentgeno nuotraukas.

                                                                                     

     Klaipėdos ortodontijos centre įdiegtas panoraminis skaitmeninis japonų firmos "J. Morita" radiografas, kuris pripažintas vienu tiksliausių ir patikimiausių pasaulyje. Šis įrenginys - tai naujausias odontologinės radiotechnikos pasiekimas, leidžiantis net iki 70% sumažinti radiospindulių dozę, kuri automatiškai parenkama individualiai kiekvienam pacientui. Mažiesiems pacientams nustatoma speciali programa pagal kūno svorį. Smilkininio - apatinio žandikaulio sąnario patologijos vertinimui atliekama speciali sąnario rentgenografija. Odontologijos klinikoje Klaipėdoje atliekamos galvos šoninės ir priekinės telerentgenografijos. Pacientų pageidavimu skaitmenines rentgeno nuotraukas galime atspausdinti ir įrašyti į elektronines laikmenas.

​                                                                          

         Panoraminė rentgeno nuotrauka daroma siekiant įvertinti abiejų žandikaulių sveikatos būklę: kaulo ir dantų ar jų užuomazgų kiekį, periodonto pakenkimo laipsnį, smilkininio - apatinio žandikaulio sąnario sveikatą, dantų plombavimo kokybę, dantų kariesą, dantų ligų ryšį su veidiniu ančiu (sinusu), dantų retenciją ir kt. Panoraminė rentgeno nuotrauka visada atliekama prieš dideles burnos ertmės protezavimo rekonstrukcijas, implantaciją, ortodontinį gydymą ir jo metu.

                                                 

    Šoninė galvos telerentgenografija yra nepakeičiamas pagalbininkas ortodontui nustatant ortodontinės anomalijos kilmę, planuojant ortodontinį gydymą, sekant paciento žandikaulių augimo tendencijas. Norint tiksliai nustatyti veido kaulų asimetrijos lygį retkarčiais atliekama galvos priekinė telerentgenograma, pagal riešo rentgenogramą gali būti vertinama paciento augimo stadija.

                                

         Dantų rentgeno nuotraukos atliekamos dantų ir jų kanalų gydymo metu, norint įvertinti uždegiminio proceso dinamiką, šaknų lūžius, rezorbcijas, viršūninius abscesus ir kt.

         Dantų panoraminė nuotrauka Klaipėdoje atliekama greitai ir kokybiškai. Registruokitės jau šiandien!

SUSISIEKITE

80223
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Klaipėdos ortodontijos centrą pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@koc.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod